Головна  →  Новини  →  19 березня 2024

Волонтерська платформа – онлайн-ресурс, який поєднує волонтерів та ініціативи для їхнього підсилення та розвитку

Волонтерська платформа – онлайн-ресурс, який поєднує волонтерів та ініціативи для їхнього підсилення та розвитку

Волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, та відбудов країни, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою. В Україні волонтерський рух завжди був популярним серед різних суспільних верств, особливо в молодіжному середовищі.

Одним із основних завдань Мінмолодьспорту є участь у формуванні та реалізація в межах повноважень, державної політики у сфері волонтерської діяльності.

З метою посилення волонтерського руху між Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» підписано Меморандум про взаєморозуміння відповідно до якого діє Національна Волонтерська Платформа, мета якої є популяризація волонтерства та підвищення культури волонтерства серед молоді.

Національна Волонтерська Платформа є яскравим прикладом згуртованої роботи широкого кола молодих людей і організацій, які завзято займаючись волонтерством, беруть участь у житті країни та допомагають своїм громадам як один із важливих шляхів розвитку суспільства.

На Національній Волонтерській Платформі волонтерські організації можуть заявити про себе й про ініціативи, які вони впроваджують, а волонтери можуть знайти ініціативи, до яких долучаються задля отримання досвіду волонтерства та допомоги населенню, зокрема молоді.

Особливістю Національної Волонтерської Платформи є те, що з 24 лютого 2022 року Платформа переорієнтувала свою діяльність та активно допомагає як військовим, так і цивільному населенню.

У рамках діяльності Національної Волонтерської Платформи зареєстровано понад 2060 волонтерських можливостей, до яких долучається молодь; близько 84 800 людей зареєстровано на волонтерські ініціативи, понад 852 тис. молодих людей охоплено промоцією Платформи.

Поради до реєстрації волонтерської можливості :

  1. Додайте максимально точну назву без скорочення. Це надасть початкове розуміння волонтерам, куди їх запрошують. Приклад: Волонтерство на благодійній акції «Подаруй Тепло», Онлайн волонтерство з допомогою вивченням англійської мови дітям-сиротам. 
  2. Спочатку варто зареєструвати профіль молодіжного центру аби волонтерська можливість прикріпилась до профілю та волонтери змогли знайти додаткову інформацію у вашому профілі.
  3. До категорії події, варто вказати 1-3 найближчі категорії за напрямом волонтерства та тематикою. Це допоможе волонтерам легше вас знайти за пошуком по категоріях волонтерства.
  4. Варто додавати на коротеньку, проте зрозумілу та інформативну,  гугл-форму до пункту  «Посилання для подачі заявок». 
  5. Дуже радимо додавати кінцевий термін подачі на волонтерство хоча б за тиждень до кінцевої дати приймання заявок. Ідеальний термін подач від 1.5 тижня до 1 місяця.
  6. Якщо це офлайн подія, вказуйте місто та за можливістю адресу. 
  7. Якщо ж  це онлайн подія, просто додавайте галочку «Дистанційне волонтерство».
  8. До пункту «Банер фото» може бути додано фото команди або банер проєкту. Це перше та найбільше фото, яке волонтер побачить при перегляді можливості.
  9. До пункту «Прев’ю фото» може бути додана картинка або фото, яке зображатиметься у загальному списку можливостей.
  10. Найважливіша частина при публікації можливості – це опис. В описі варто вказувати умови волонтерства, деталі проєкту, що може отримати волонтер доєднавшись, чим допоможе цей проєкт та інше.
  11.  

Джерело: Міністерство молоді та спорту України

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

телефон: (044) 546-08-39
електронна адреса: [email protected]